גילוי נאות
Unbiased

המשחק הושאל באדיבות חנות מדיה-גיים בגבעתיים.

Call of Duty WWII – סקירה בדקה

שיחקנו, נהיננו. אז למה לחפור? קבלו כתבה מסכמת על אחד המשחקים הכי מצופים השנה. דקה אחת, הייתם פה.

גדלתי על משחקי COD וכמו רבים אחרים נטשתי אותם כליל לפני כ-8 שנים. עתידני, מודרני, עתידני, מודרני, חלאס. נמאס. לכן לא יכולתי להיות יותר מבסוט כאשר הכריזו שהסדרה תחזור אל שרשיה והתקופה שהתחילה את הכל הלו היא מלחמת העולם השנייה. אין יותר לרחף בחלל וכל מיני שיט-עתידני שמתיימר להיות אנריל טורנאמנט. מחזירים עטרה ליושנה – שמים נעלי צבא מידה 48 והולכים בבוץ, בגשם ובשמש לבעוט בתחת של הנאצים. ידעתי שזה יעבוד(!). כל מה שהיה צריך זה קצת פנזרים, שרמנים, קרבות אויר ורבבות שונאי-יהודים שתאכילו עופרת באופן אישי על מנת לקבל בין 6 ל-8 שעות (תלוי ברמת הקושי שתבחרו) של חווית גיימינג בלתי נשכחת. הקמפיין של Call of Duty World War II הוא הקמפיין הכי מוצלח, הכי שובה והכי חשוב מכל משחקי ה-FPS הצבאיים ששיחקתי עד היום. יש שם כל מה שצריך בשביל שלא תרצו ללכת לעבודה/לבית הספר – הקרבה, גבורה, חברות-דם, כאב, הלם, חמלה והמון אומץ לב. נהינתי כמו שלא נהינתי כמעט עשור.

לא הרבה השתנה בעולם ה-Multiplayer של COD מאז המשחק האחרון בסדרה. למעשה, שום דבר להשתנה עוד מאז המשחק הרביעי ואנחנו כבר במס’ 13(!). כל  “הפרקים” והמודיפיקציות שיכניסו לנשקים לא יעזרו לאף אחד כשהמשחק ממשיך בשיטה של לתת פרסים שחקנים חזקים עם רצף הריגות כמה שיותר ארוך ואילו בקושי לזרוק עצם לאלו שלא כל כך שפר מזלם ב-K\D Ratio. אך מי שאהב את הסגנון הזה במשחקים הישנים, יאהב גם כאן. מי שלא, כמו מרבית חובבי Battlefield, ירצה להתרחק כמו מאש. לצערי זה לא ממש הכוס תה שלי ובייחוד כאשר שוב פעם אין שרתי משחק ייעודיים. כלומר, יש. בערך. זו מערכת היברידית שברגע שהיא לא מוצאת לך שרת פנוי היא מחברת אותך אל שחקן אחר שספק לא יתחיל פתאום להוריד טורנטים; ספק לא יעשה Rage Quit באמצע המשחק; ספק לא משחק על WIFI; ספק הספקית שלו היא לא אוזבקיסטן-אונליין וכו’ וכו’. אז לסבול פעמיים? לא תודה.

מצב “הזומבים” חוזר לסבוב נוסף ולא כל כך ברור מדוע. השוק רווי במשחקים (Dying Light, Dead Island, Left4Dead) שההתמחות שלהם זה לירות בזומבים ואלה עושים זאת פי כמה וכמה יותר טוב ממה ש-Call of Duty אי פעם יוכל לעשות. במקום להביא לנו COOP כל כך מתבקש כמו ב-MW1 כאשר שחקן אחד נוהג בטנק והשני מחפה עליו ממרומו של מגדל, סתם בזבזו מקום על הדיסק. חבל.

אהבתם?

סדרנו לכם הנחה מיוחדת לרכישת המשחק במדיה-גיים גבעתיים!
כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר, לבחור את הפלטפורמה הרצויה ולהזין את הקופון המתאים בתשלום:

CoD WWII PS4
mediagame game cover
קוד הנחה 
CoD WWII Xbox One
mediagame game cover
קוד הנחה 
CoD WWII PC
mediagame game cover
קוד הנחה 

רוצים לקרוא עוד?

עקבו אחרינו בפייסבוק ותוכלו לדעת מתי תעלה כאן הביקורת המלאה.

TekTok logo