גילוי נאות
Unbiased

המשחק Death's Door הורד בחינם דרך שירות PlayStation Plus Extra.

סקירה בדקה: Death's Door

לאף אחד אין זמן לקרוא סקירות ארוכות ומשעממות. אנחנו יודעים את זה ורוצים להקל עליכם (וגם לפעמים על עצמנו), את הסקירה הזאת תסיימו לפני שמחוג השניות יראה 60. צאו לדרך!

היה לי משעמם וראית שיש בפלוס המשודרג (Extra) את המשחק בחינם. חינם? נשמע טוב! התקנתי, ודי מהר נשאבתי.

בבסיסו המשחק Death's Door או DD בקיצור, הוא מטרוידואניה לייט. למה לייט? כי בעוד שבמשחקים אחרים יש איזה 20 כוחות שונים שמקדמים אותנו בשלבים ורק כשנשיג את הכוח הבא נוכל להתקדם, ב-DD יש רק 4, שהם: קשת, פצצה, אש, וגרפלינג הוק.

סיפור

במשחק 4 עולמות מרכזיים והעורב ינוע בהם במהלך הסיפור. אפרופו סיפור, הוא קצת מוזר. מלאך המוות לא בתמונה (בלי ספוילרים), ועל העורבים הוטלה המשימה של לאסוף את נשמות המתים במקומו. אבל… בעיה. יש איזה "באג", אשכרה באג והם לא יכולים לאסוף אותם. אנחנו עורב בשם עורבי, סתם סתם, אין לנו שם, אבל נשלחנו לתקן את הבאג ולהבין למה אי אפשר לאסוף נשמות ומה מאחורי הדלת המסתורית שהופיעה פתאום בעולם.

משחקיות

המשחקיות מאוד פשוטה, זוכרים אמרנו לייט, יש מתקפה קלה וחזקה וקומבו. וזהו. אין הגנות, רק התחמקות סטייל משחקי סולס. במשחק מעט נשקים, 5 סה"כ. האויבים ברמות קושי משתנות, והאמת לא מאוד מאוזנות. עולם 3 כולל הבוס (הקרפד), היה מבחינתי הכי מאתגר ומתיש, לעומת העולמות האחרונים.

בכללי הבוסים במשחק יספקו רמת קושי משתנה ולא אחידה, אבל הם עדיין מהנים. מה שפחות מהנה הוא השדרוגים לכוחות, אשר יציבו אותנו במאין gauntlet challenge, אתגר שיציב מולנו המון אויבים וצריך להביס את כולם בלי למות. השדרוגים מאוד כדאיים, שווה לעבור את הסבל.

אפרופו מוות, הוא מתקיים באופן קצת מוזר. כשמתים, בניגוד למשחקים אחרים, לא מאבדים כלום, ולפעמים זו אפילו דרך נהדרת לחזור לצ'קפוינט.

סיכום

המשחק לא מאוד מאתגר. יש לי עליו 22 שעות עם פחות מ-80% וזה בעיקר בגלל העדר דרך נוחה יותר לעבור בין נקודות צ'קפוינט. זה הספיק לי. לא דיברתי על המוזיקה (60 שניות אחרי הכל) אבל היא סבבה. משחק חביב, מעביר את הזמן. ממליץ למי שיש לו פלייסטיישן פלוס בכיף.

 

TekTok logo