פייסבוק החליטו להציג Unlike ולהרוס לכולם את החיים - TekTok

פייסבוק החליטו להציג Unlike ולהרוס לכולם את החיים

פייסבוק החליטו להציג Unlike ולהרוס לכולם את החיים

טוב לא בדיוק, אבל בערך. בים בם בום. לא מזמן קיבלתי תלונה על כך שעשיתי “סמיילי כועסי” על פוסט של חבר. החבר פנה אלי אישית ואמר לי “על מה אתה כועס אחי?”, כבר אז ידעתי שהגרוע מכל עתיד לבוא.

ממש עכשיו לפני מספר דקות עשיתי לייק לתגובה של חבר בפוסט של ידידה והופיע לי את זה:

תודה צוקרברג, זה מה שהיינו צריכים

אז בקיצור, אפשר כעת לתת “ריגושונים” שונים לתגובות שונות. מה זה אומר בפועל? חבר נתן תגובה שלא אהבתם? שימו לו “כועסי” או “עצובי”, זה יראה לו. זה הדבר הכי קרוב ל”Unlike” שצוקי יקירינו מסכים לכבד אותנו בו. לדפים ועמודים עדיין אפשר רק לעשות “לייק” אבל בעמוד עצמו בתגובות הכל הולך.

אז כמה אנחנו קרובים לכתבות כמו “עשה סמיילי בוכה על תגובה של חברה ולכן התגרשו”, לא יודע, העולם היום די דפוק, אבל הנה, צוקרברג רוצה לתת לנו גם קצת לשחרר כעסים (ואהבות) על תגובות של אנשים. אני מאמין שזה ירוץ חזק בעמודים הפוליטיים למיניהם. בהצלחה עולם!

תראו לו מה זה עם “כועסי”

אור קורץ

אור הוא גיימר וטכנולוג מלידה. אם יש לזה מסך מגע או ג'ויסטיק, הוא ישחק בזה. בוגר וואלה, אייפונס ואתרים נוספים. אור מגיע עם ניסיון רב בכתיבה, סקירות ודיעות. יש לו הרבה מה להגיד כמעט על הכל והוא מקווה שלפחות תשמעו אותו לפני שתקטלו. חתולאי ברמ"ח איבריו, משחק ב-PS4 ולפעמים חוטא גם בפיסי ובאייפון. תמיד קר לו וזה בסדר כי אנחנו אוהבים אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

TekTok logo