גילוי נאות
Unbiased

הכרטיסים לצוות האתר ניתנו בידי המארגנים

פסטיבל Game In חוזר ובגדול!!

קצת היסטוריה

הייתי בכנס בסוכות שעבר, שעוד אנשים לא ידעו אפילו מה זה Game In. בעוד שלא היה מדובר בכנס קטן, הוא היה מצומצם יחסית. באפריל הוא גדל קצת עם תחרות עם Game In Pro וכעת הכנס הוא פסטיבל של ממש כאשר הוכפל(!) שטח הפסטיבל בהשקעה של 3 מליון ש"ח.

יהיו בכנס לא פחות מ-600 עמדות משחק (לצערנו גם הפעם אין נציגות של Playstation, אבל אנחנו לא מפסיקים להאמין 🙂 ), 30 מתחמים וביתנים שונים, תחרויות eSports, תחרות תחפושות (cosplay) ועוד. צוות TekTok ברובו אפילו לקח יום חופש מהעבודה רק כדי להיות שם ראשונים לפני כולם ולהביא לכם את החידושים הכי חמים (מישהו אמר Xbox One X???). אם אתם חולי גיימינג בנשמה כמונו או סתם בא לכם לפגוש אותנו ולחפור קצת על גיימינג וטכנולוגיה, נשמח לראותכם (ואם לא, אנחנו נשתדל להעביר את החדשות הכי מעניינות שרק עין הדיונון הבוחנת שלנו מסוגלת לקלוט) בכל מקרה שווה לעקוב אחרינו בדף הפייסבוק שלנו.

שנה שעברה היה אדיר!

מה הלו"ז?!

הכנס יערך בתל אביב במרכז הירידים ביתן 2, וימשך יומיים (כמעט רצוף הפעם), בין ה-8 ל-9 באוקטובר בחול המועד (חלק מהאנשים בחופש, חלק לקחו חופש במיוחד..)

יום ראשון 8.10
צהרים: 15:30-11:00
ערב: 21:00-16:30
לילה (אירוע לגילאי 18+ עם אלכוהול): 3:00-22:00

יום שני 9.10
צהרים: 15:30-11:00
ערב: 21:00-16:30

רוב הצוות יגיע ביום ראשון (8.10) וישתדל להישאר עד שיסלקו אותו.

לינק לרכישת כרטיסים ופרטים נוספים.

כיוון שאני אוהב יוטיוב, בחרתי לשתף תחרות אחת המתרחשת ממש ברגעים אלו ויכולה להביא אחד מכם (הקוראים) להיות כתב\בלוגר\יוטיובר בערוץ הגיימינג החדש של מאקו. שווה לפחות לנסות לדעתי, לו רק בשביל החוויה של עריכת סרטון גיימינג (או כל סרטון אחר ליוטיוב).

תכירו את CrAzY_M0uSe…חושבים שאתם גיים-טיוברים טובים יותר? יש לנו את משרת החלומות בשבילכם!איך מצטרפים לנבחרת הכתבים שלנו? כנסו כנסו >> https://goo.gl/KHgssg

Geplaatst door ‎Game In גיים אין‎ op maandag 25 september 2017

TekTok logo