גילוי נאות
Unbiased

קבוצת בלוסטון הזמינה את צוות TekTok לאירוע במטרה לסקר אותו

פלייסטיישן מגיע לפסח!

לפני כשנתיים, בפסטיבל ה-Game In הראשון, עוד לפני שמאקו היו בתמונה בכלל, שוחחנו עם המארגנים ושאלנו אותם שאלה אחת פשוטה: איפה סוני ו\או פלייסטיישן? בעוד שזה נחמד לראות את קהילת שחקני ה-PC וגם ה-XBOX נהנים וחוגגים (ובתור בעל PC שנים, אני לגמרי בסדר עם משחקי PC), היה שם משהו חסר. לא משנה כרגע מה היתה הסיבה כי כעת ב-2018 זה סוף סוף קורה!

מעבר לגילוי נאות הרגיל (תודה שוב לקבוצת בלוסטון על הכרטיס), אני חייב לציין פה באופן אישי שאני מוטה. מוטה ממש. לפני יותר משנתיים אחרי ששיחקתי במשחק האדיר Until Dawn (עוד לפני יציאת ה-PlayStation VR) כתבתי פוסט בקבוצת גיימרים בוגרים על כך שאני חושב שלכל אחד צריך להיות פלייסטיישן. לא, זה לא נבע מתוך פאנבוייזם טהור, בתור לקוח אני מאוד נהניתי מהמוצר ומעבר למשחקים האקסקלוסיביים הרגשתי שאפשר לשחק בו בהמון משחקים ועדיין להנות, בלי קשר לרזולוציה.
הופתעתי מכמות האנשים שהסכימו איתי עד שלאחר מכן עשיתי הרצאה על PC VS PS, וזה לא היה ממש VS, אלא יותר “למה אני בוחר לשחק ב-PS).

טוב חפרתי עם גילוי הנאות אבל אתם יכולים להבין את ההתלהבות שלי כששמעתי שיש פסטיבל אמיתי בו סוני\פלייסטיישן לוקחים חלק מרכזי בו. נגיד במאמר מוסגר (אחרון) שבתור מנהל ומקים קהילת PSVR בארץ מאוד משמח לדעת שכל המתלבטים יכלו לנסות את המוצר כעת.

מתי איפה למה וכמה?

הפסטיבל יערך בביתן 1 בגני התערוכה ת”א, וימשך 5 ימים. הוא יתחיל ביום ראשון הקרוב בתאריך הנפלא של ה-1 לאפריל. (בלי צחוקים) ויסתיים ב-5 לאפריל.
שעות הפעילות
סבב בוקר: 09:30 – 13:30
סבב צהריים: 13:00 – 18:30
מחיר
המחיר הוא 99 ש”ח למחיר רגיל ו-129 ₪ לכרטיס רגיל + מפגש מעריצים. המחיר זהה לשעות הבוקר והצהרים. יש הטבה למחזיקי ויזה Cal ואם אתם גיימרים פעילים בפייסבוק בטח נתקלתם בהטבות נוספות.
ניתן לרכוש כרטיסים באתר הרשמי

מה עוד יהיה שם?

יוטיוברים!

זה לא סוד שאני מאוד עוקב אחרי תרבות ה-YouTube, וגם הזכרתי וראיינתי מספר יוטיוברים בעברי. נחמד לראות את מארגני הפסטיבל עושים שיתוף פעולה עם PlayCon פסטיבל כוכבי הרשת הגדול בישראל אשר יביא מגוון יוטיוברים כמו NonStopGaming (בעל 230,000 סאבים), חבר קרוב GamerChannel (בעל (65,000 סאבים) וכמובן עוד חבר TopGeek (עם כמעט 300,000 סאבים).

רחפנים?

כן. יש גם איזה משהו עם רחפנים. אני לא בקיא בפרטים, אבל נאמר לי שזה יהיה מעניין ו-FRIL (שהיא הליגה הרשמית של רחפנים וכן, גם אני שומע על זה לראשונה) אחראית על זה.

מה לגבי PC?

אין לכם פלייסטיישן? קודם כל תתביישו, הוא עולה גרושים! וברצינות, הבטיחו לנו גם משחקים ב-PC. לא חושב שיהיה איזה משהו חדשני כמו ההכרזות הקרובות של סוני (עוד על כך מייד) אבל יהיה. יש גם משחקי מובייל למי שזה הקטע שלו.

אהממ.. PlayStation VR?

ה-PSVR מגיע רשמית לפסטיבל

כן כן כן! תהיה שם במה בו יוצג המשחק Bravo Team, שאפשר לדבר על האיכויות שלו אבל לפחות ניתן יהיה לשחק בו ביחד עם ה-Aim שהוא האקדח המיוחד ל-VR, גם Resident Evil VII כדי שכולם יכלו לעשות סלפי של עצמם מתים מפחד וכנראה גם VR Worlds הכולל אסוף משחקונים חביב.

משחקים!!!

כן כן כן, המון משחקים. חלקם שלא נראו מעולם כמו Detroit: Become Human שרק מאזכור השם הוא גורם לאנשים לויברציות. הוא גם יהיה בפסטיבל, כנראה בגרסת ה-VR שלו (ניתן לשחק בו במלואו גם ללא VR, כמו Resident Evil VII) ועוד מגוון משחקים נוספים שניתן לראות פה. האם נזכה לראות את God of War? לא סביר, אבל לכו תדעו, הבטיחו 3 משחקים שיחשפו לראשונה ונחשפו רק שניים בנתיים.

לא כל המשחקים שיוצגו מופיעים כאן

טורנרים

האליפות הרשמית של ישראל לספורט אלקטרוני, בחסות 4DV גם שם. דיברתי עליהם בעבר ואני מאד מכבד ומעריך את מה שהם עושים, אז גם לגיימרים התחרותיים מבינכם יהיה מה לעשות שם.

סיכום

בקיצור, המון המון דברים יש שם. בטח לא ציינתי אפילו את כולם כמו מתחם ארקייד וכמובן: מרצ’נדייז. אני לא רוצה להגיד שיש לנו בארץ כעת “מחנות”, של Xbox ו-PlayStation, גם כי הפסטיבלים אינם חופפים וגם כי יוצגו פלטפורמות ומשחקים שונים, אבל כל מי שמחשיב את עצמו גיימר (כמה שאני נמנע מההגדרה הזאת כיוון שהיא כל כך קוטבית), או לפחות אוהב לשחק בפלייסטיישן ו\או רוצה לראות מה חדש בעולם הזה מוזמן. אנחנו גם נהיו שם ביום הראשון (1 לאפריל).

TekTok logo