גילוי נאות
Unbiased

הכותב הוזמן אל ה-Geek House על ידי הבעלים לשם התנסות וסקירה.

Geek House – חנות קטנה ומטריפה

Geek House הוא מתחם גיימינג ייחודי שנמצא בצפון הארץ ומנוהל ע"י שני אחים שנושמים וחיים גיימינג (עכשיו גם באופן מילולי). המקום כולל ארבע עמדות של PS4 Slim 2, עמדות של Xbox, שש עמדות של מחשבים חזקים ועמדת VIP אחת הכוללת PS4 Pro. אבל האם המתחם שווה את הנסיעה הארוכה ואת הכסף שלכם? תגלו מיד.

לפני שנתחיל הכל, אין איך לא להשוות את Geek House למתחם Hype שגם נפתח לא מזמן. ראשית, Geek House מציג חוויה הרבה יותר ביתית. המקום מלא בספות, טלווזיות גדולות ואפילו בר קטן שבו תוכלו לקנות שתייה וחטיפים (למרות שמשהו דומה קיים גם ב-Hype).
ב-Hype Gaming חווית המשחק נוטה לכיוון מסיבת LAN, כשכל שחקן משחק לבד על מחשב ייעודי, רצוי מול חברים שיושבים לידו במתחם. לעומת זאת, ב-Geek House המצב שונה לגמרי והדגש הוא יותר על Party Games מאשר משחקי סולו. כמו שציינתי, יש במקום מספר עמדות של קונסולות שמצויידות כל אחת בספה, מספר שלטים (תלוי במספר האנשים ) וכמובן, משחקים שתוכלו לשחק עם החברים שלכם. בין אם זה FIFA, Tekken או אפילו Call of Duty, תמיד תוכלו למצוא מה לשחק ביחד.

Geplaatst door Geek House op Dinsdag 17 oktober 2017

אז ההבדל הוא די ברור, Geek House הוא בשביל להגיע עם ה-חבר'ה, לשחק ביחד ולצחוק. לעמות ה-Hype שהוא יותר בשביל ה-Hardcore Gamers שבאים לשחק ביחד עם הסקווד שלהם. בעצם כל מתחם משרת אוכלוסיה אחרת והם עושים את זה בצורה די טובה. אני אפילו ראיתי אבא עם שני הילדים שלו משחק טקן 7 כאשר הלכתי ל-Geek House, זה היה די מגניב לראות.

האמת היא שאני קצת התבאסתי כאשר הלכתי לבד ל-Geek House. כולם הגיעו עם חברים שלהם ושיחקו ביחד ונהנו, אבל אני נאלצתי לשחק לבד על איזה מחשב. שזה קצת פספס את כל העניין של המתחם. אני מספר לכם את זה בשביל להבהיר את העובדה שאין ממש מה לעשות שם לבד. נכון, אפשר לשחק על המחשב או על הקונסולות במשחקים שיש שם, אבל את זה אפשר לעשות גם בבית. אז בגדול, אין לכם ממש למה לבוא לשם לבדכם. פשוט תגררו איתכם חבר או שניים ותכפילו את ההנאה.

אז לסיכום, Geek House הוא מתחם מלא בתוכן, יש שם עמדות מחשב, עמדות פלייסטיישן וגם עמדות אקסבוקס. אז לא חסרים משחקים לשחק בהם. רק צריך לזכור שאם אתם מגיעים לבד, אתם פחות תהנו ואולי כבר היה עדיף לכם ללכת ל-Hype. אבל אם אתם מכוונים ל-Party Games, אני ממליץ מאוד על המתחם וגם הייתי אומר לכם ללכת ולבדוק אותו.

לעמוד הפייסבוק של Geek House

 

TekTok logo