גילוי נאות
Unbiased

צחי ליברמן הוא המארגן הרשמי של אתר ה-Global Game Jam בחיפה וראש תחום פיתוח משחקים במכללת תילתן בחיפה.

Global Game Jam – פיתוח משחקים לכולם

נראה שתעשיית המשחקים הישראלית צומחת משנה לשנה בצעדי ענק, חברות ענק נמכרות וסטודיואים קטנים יותר של אינדיז הופכים למנוסים ורווחיים בהדרגה – לא עוד רק אומת משחקי המובייל אלא תעשייה בדהירה – וההרגשה שה-Witcher הישראלי הראשון מתקרב יותר מתמיד! הנה, בהתגנבות חרישית, האירוע השנתי שכל כך מסמל את קהילת מפתחי המשחקים העולמית חוזר – הגלובל גיים ג’אם (Global Game Jam).

מה זה Global Game Jam?

ה- Global Game Jam, הוא האקתון פיתוח ועיצוב משחקים שמתרחש כל שנה בסוף ינואר, לאורך סופ”ש וכולל עשרות רבות של מפתחי משחקים, מעצבים, אנימטורים, מוזיקאים, גיים דיזיינרים ומתעניינים.

השנה בנוסף לאתרים אחרים במרכז ובדרום, כבכל שנה קודמת, מתארח ה-Global Game Jam גם בחיפה ובשנה שעברה החזיק במקום השני בארץ, אחרי תל אביב, בכמות המשתתפים (בסביבות 130! )

המשחקים אשר מפותחים במסגרת ההקאתון (שהינו חינמי לחלוטין) מתמקדים בתמה אחת המיוצגת על ידי מילה, שנחשפת למשתתפים בתחילת האירוע כולו.

האתר החיפאי השנה, המתארח במכללת תילתן לעיצוב ותקשורת חזותית, המובילה את התכנית הנרחבת ביותר לפיתוח ועיצוב משחקים בישראל, צופה לגידול משמעותי בנרשמים, פיצות ובירות באירוע, הרצאות ומנטורים מחו”ל, ספונסרים ותחרות המשחקים הבולטים ביותר, חולצות אירוע ועוד הפתעות.

את המשחקים אפשר לפתח על כל פלטפורמה בה תבחרו, ממשחקי שולחן פיזיים ועד משחקי VR, מובייל, PC קונסולה ואפילו לא צריך בכלל חשמל ואתם יכולים לפתח משחק קופסא, העיקר שיעמוד בתמה.

אירוע ה-Global Game Jam בשנים קודמות במכללת תילתן בחיפה:

גיים איז מציגים:GGJ 2016 – Tiltan Haifa – GameISתמונות מהשקת אתר הGGJ הישראלי החיפאי במשרדי מכללת תילתן (48…

Geplaatst door GameIS op Woensdag 3 februari 2016

איפה נרשמים?

לינק להרשמה באתר הרשמי של הגלובל גיים ג’אם בחיפה – לחצו כאן.

לינק להרשמה בשאר האתרים הרשמיים בארץ: ראשון לציון, תל אביב ובאר שבע – לחצו כאן.

אם בא לכם אתם יכולים להגיש בקשה לארח אירוע כזה בביתכם או לפתח ביחד עם שאר העולם משחק כשאתם מכורבלים מתחת לפוך בביתכם למשך 48 שעות. בהצלחה!
לפרטים נוספים על האירוע החיפאי ובכלל על הג’אם אפשר לפנות אלי בפרופיל הפייסבוק.

TekTok logo