גילוי נאות
Unbiased

הקוד למשחק סופק בידי המפתחת לצורך הסקירה ב-PC

סקירה בדקה: Inside

לאף אחד אין זמן לקרוא סקירות ארוכות ומשעממות. אנחנו יודעים את זה ורוצים להקל עליכם (וגם לפעמים על עצמנו), את הסקירה הזאת תסיימו לפני שמחוג השניות יראה 60. צאו לדרך!

אני לא צריך דקה. אפשר סקירה בשנייה: זה לימבו עם קצת צבע. טוב נו, אתם מתעקשים? אבל אזהרה לפני שאתחיל, המשחק הוא מאוד טוב ועדיף לשחק אותו בלי לדעת כלום, אשתדל לא לתת ספוילרים בכלל, ראו הוזהרתם.

Inside מתרחש בעולם דיס אוטופי (שזה כמו אוטופיה רק פחות) מלא במכונות שרוצות להרוג אותך, שכפולים של מה שהיה פעם בני אדם ועוד דברים לא מוסברים כמו שליטה על מוחות ובנות ים. משחק פלטפורמה ממש כמו לימבו (שחקו עם קונטרולר), דו מימדי עם קצת יותר צבע מלימבו, זה אותם מפתחים אחרי הכל. תתכוננו למות והרבה, אבל תלמדו מהטעויות תוך כדי. איכשהו הוא מצליח להיות יותר מלימבו, בערך.

כמו לימבו, רק עם צבע

קשה מאוד לתת סקירה למשחק הזה בלי לתת ספוילרים. אז פשוט אתן לכם ספוילרים 😛 סתם סתם, לא באמת, תחזרו לקרוא, הכל בסדר. משחק לא ארוך במיוחד, למי שלא חופר כ-3-4 שעות ומי שכן חופר יכול להגיע אפילו ל-6 ויותר ושווה לכם לחפור. יש למשחק עוד סוף שקשה להגיע אליו. הסוף ה"רגיל" של המשחק, הוא כל דבר חוץ מרגיל. בפעם הראשונה שראיתי אותו צחקתי ממש ואז הייתי בשוק ואז קצת עצוב.

נו עברה דקה? אתם באמת רוצים עוד? זה Inside הוא משחק ממש ממש טוב. גם אם אהבתם את לימבו וגם אם לאו. אחרי המשחק הזה שיחקתי בלימבו (משוגע כבר אמרתי?) והיה לי לא פחות כיף. יש בו אפילו רכבים! יש המון תאוריות על המשחק ועל הסוף שלו וכדי לגלות אותם אתם צריכים… לשחק בו! מיותר לציין שהוא קיבל ציון של "רוצו לקנות", אז… רוצו לקנות, ביוש!

TekTok logo