גילוי נאות
Unbiased
הוזמנתי לאירוע מטעם חברת רוזנטל תקשורת

Photuro – כי תמיד רצינו להכניס את עצמנו ל-GTA

בעבר הלא מאוד רחוק סריקה תלת מימדית של אנשים היה מוצר יקר שלוקח זמן להשיג, אך בעקבות המכשיר החדש והמתקדם של פוטורו לא עוד! המכשיר החדש של חברת Mantis Vision יכול לספק סריקה תלת מימדית מלאה בחצי דקה ולשלוח את הסריקה ישירות לסמארטפון שלכם כעבור חצי דקה נוספת. וזה בתשלום לא גדול. ניתן להכניס לסריקה אחת עד כחמישה אנשים (או כמה שיצליחו להכניס למשטח של המכשיר).

 

המכשיר הסורק, שנקרא Photuro כולל בתוכו כ-22 מצלמות וחיישנים שפותחו על ידי מנטיס וויזן (Mantis Vision). המכשיר סורק במהירות מדהימה ומבצע סריקה גופנית מלאה ומדויקת של המודל המצולם. לאחר מכן שולחת את המודל התלת מימדי לסמארטפון ב-SMS עם קישור לאנימציה.

איך זה עובד?

התהליך מהיר מאוד ופשוט וזאת פשוט חוויה לראות את עצמך בגרפיקה ריאליסטית באופן ממוחשב. אתה הינך צריך לעשות דבר במכשיר אלה רק לעמוד במקום וזהו! הדמות שלך תהיה מוכנה מיד אחרי. אתה יכול לגרום לדמות הממוחשבת לעשות כל דבר ולשים אותה במגוון רחב של רקעים (ולהראות לחבריך תמונות שלך ממקומות שמעולם לא היית בהם).

הנה דוגמה עם עבדיכם הנאמן

(את השיער ניתן לתקן)

מלבד זאת אפשר לעשות בצילום התלת מימדי עוד דברים מגניבים במיוחד כגון הדפס תלת מימדי בחיים האמיתיים (פסלון). הפסלונים שיצא לי לראות נראו טוב מאוד וניתן להשיגם בשלושה גדלים (קטן, בינוני וגדול). בנוסף לכך, ניתן להכין אנימציה של ריקודים ודברים שקשה עד בלתי אפשרי לעשות בחיים האמיתיים כמו לגרום לאדם בעל מגבוליות לוותר עליהם בעולם הוירטואלי.

דוגמה נוספת שלי רוקד כמו שלא רקדתי בחיים!

מוצר לגיימרים!

כמו שהכותרת מעידה, המוצר מאוד מדבר לגיימרים. הדבר הכי מגניב שניתן לעשות במודל התלת המימדי הוא (אתם יושבים?), להכניס את הדמות שלכם למשחק. כן כן, שמעתם נכון. ישנם משחקים כגון GTA V, FIFA,NBA ועוד, אשר תומכים בתוצר התלת מימדי של פוטרו וניתן להכניס את הדמות התלת מימדית שלכם לתוך המשחק.

החזון של מנטיס וויזן ו-Photuro הוא שבמהלך 2019 יגיעו לפריסה ארצית של המכשיר שלהם ובעתיד אף לצלם כך חתונות ואירועים שלמים באופן תלת מימדי בעזרת הטכנולוגיה. חזון החברה גדול בהרבה ממידול תלת מימד, לאחר שהאירוע יצולם, ניתן יהיה להכינס לאירוע בחזרה בעזרת משקפי VR ובכך לחוות את האירוע מחדש. אין לדעת מתי חזון זה ייצא לפועל אבל אני חייב להודות שהרעיון הזה הקסים אותי והייתי מאוד רוצה דבר כזה בחתונה שלי (בעוד 20 שנה +-). לעומת העתיד כיום חברות רבות רוצות להשתמש בטכנולוגיה למען חסיכת זמן וכסף לדוגמה: עובדים בחנויות בגדים יוכלו לומר ללקוחות עם המוצר יעלה עליהם ללא צורך למדוד אותו. או דיאטנים יוכלו לומר באופן ודאי אם הדיאטה והספורט שהלקוח עושה מספיקים או שצריך לשנות משהו.

איפה אפשר לקנות וכמה זה עולה לנו?

המתחם הראשון של פוטורו הוא בקניון איילון שברמת גן. המחיר לסריקה תלת מימדית אחת הוא 50 שקלים. לעומת זאת, במידה ואתה רוצים פסלון המחיר התחלתי הוא 300 שקלים וזה יכול להגיע עד 2000 שקלים, לא זול. המחיר מאוד תלוי בגודל הפסלון עצמו וכמות האנשים שנמצאים בתוך הפסלון (ככל שיש יותר אנשים בפסלון הוא תופס יותר מקום). המחיר קצת יקר לדעתי אבל גיימרים חובבים ומקצועיים ישלמו הרבה בשביל ליצור חוויה ייחודית ולהכניס את עצמם למשחק או סתם ליצור פסל של עצמם ולסגוד לו…

לסיכום

המכשיר של פוטורו הוא מוצר ישראלי מיוחד מאוד. הרבה זמן לא נהנתי לנסות מוצר חדשני כמו זה בשוק. במסיבת העיתונאים היו מספר ילדים שלא יכלו לעזוב את המכשיר אחרי שכולם כבר עברו הלאה ואני לגמרי מבין אותם. המוצר מספק צילום תלת מימדי טוב ואיכותי במחיר סביר ביותר, זאת חוויה מעולה לחוות לכוד עם כל המשפחה.

אם אהבתם את הכתבה ואתם רוצים לקרוא עוד כתבות בנושא, עקבו אחרינו בדף הפייסבוק שלנו.

TekTok logo