בקרוב: משחק יפני על זומבים ובנות בית הספר בתחתונים

כן כן, גם אני לא אוהב את הכותרת, אבל יפנים מה לעשות.. יפנים הם עם מוזר. למי שעוד לא מכיר אותם חלק מהדברים שהם מאוד אוהבים זה: בחורות במדים של בית ספר, חזה גדול, חייזרים, תמנון (סליחה מראש), בגדים תחתונים (יש מכונות של זה ביפן, כמו שיש לנו מכונות שתייה, נשבע!).

אז למה לא לשלב ביניהם?

זה בדיוק מה שמנסה לעשות School Girl Zombie Hunter (או  SG:ZHבקיצור) של המפיצה היפנית הוותיקהD3 Publisher . למרות שיש עוד משחקים באמתחתה, הטריילר החדש מעיף את כל מה שהכרנו עד כה. מה יש בו? עירום כמעט מלא. בנות בבגדי בית ספר מאוד קצרים וזומבים, או זום-זום כמו שהבנות קוראות להם.

אתה אולי זום-זום, אבל אני יודעת קרטה!

עלילה? באמת אתם צריכים עלילה? פיספסתם שאמרתי שמדובר בבחורות בתחתונים וזומבים? נו טוב, אז זה כנראה משהו כמו: "הבחורות המסכנות, 5 במספר, נתקעו בבית ספר שנמצא תחת מתקפת זומבים", סבבה?

עכשיו מפה זה רק נהיה מוזר יותר. ככל שהבחורות ילחמו יותר, ויש המון המון זומבים (לא, אני לא מתכוון להגיד זום-זום תודה!), תחשבו משהו כמו כמות הזומבים שיש ב-DAYZ GONE, רק שיש לבחורות הרבה פחות מקום להתחבא, אז יש המון זומבים ואין יותר מידי מה לעשות חוץ מלירות עליהם או להרביץ להם בקרב מקרוב (Melee בלשון זרה).

לכל בחורה יש היכולות שלה, מחבט בייסבול, כדורגל, קרב-מגע? או משהו כזה, בקיצור הבנתם. אבל מה שבאמת מוזר זה שאפר לפתות זומבים עם מלכודות, איזה מלכודות יחשבו עליהם היפנים השובבים? בגדים תחתונים כמובן!

תחתונים משומשים ימשכו את הזומבים הסוטים

אני נשבע לכם שאני לא נהנתי לקרוא או לכתוב את זה, אבל הבנות יכולות להשתמש בתחתונים משומשים וחזיות משומות וספוגות בדם וזיעה כדי למשוך אליהם את הזומבים. רק זומבים זכרים משום מה ימשכו אליהם (כך גילה הטריילר).

טוב חאלס הבנו, לא? הטריילר תורגם לאנגלית מה שמעיד על הפצה בארה"ב ובאירופה. הייתי אומר "נמשיך לעקוב ולדווח לכם", אבל ממש לא בא לי. המשחק יוצא ב-12 לינואר ביפן בלבד ל-PS4 וצפוי להגיע בהמשך לחנויות המערב. לא, לא נפרסם פה את הטריילר, חפשו בעצמכם סורי, יש גבול.

 

TekTok logo