גילוי נאות
Unbiased

העותק של South Park: The Fractured But Whole לא סופק ע"י המפתחת או מפיצת המשחק. המשחק נסקר על PS4 Pro.

סקירה בדקה – South Park: The Fractured But Whole

לאף אחד אין זמן לקרוא סקירות ארוכות ומשעממות. אנחנו יודעים את זה ורוצים להקל עליכם (וגם לפעמים על עצמנו), את הסקירה הזאת תסיימו לפני שמחוג השניות יראה 60. צאו לדרך!

התחלנו

אני צופה בסדרה South Park מהפרק הראשון ומעריץ כבד שלה ושל היוצרים ולכן די חששתי מהמשחק החדש שלהם South Park: The Fractured But Whole. כולנו יודעים את ההיסטוריה של משחקים מבוססי זכיונות של סרטים/סדרות, תוסיפו לזה גם את העובדה שאני מתעב את סגנון משחקי ה-RPG (משחקי תפקידים מבוססי תורות) ויש לכם מתכון למשחק שאני לא ארצה לגעת בו, אבל מה שהם עשו הצליח להנגיש את הז'אנר גם לאנשים שאין להם מושג (כמוני) ועל זה אני מוריד בפניהם את הכובע (Free Hat!).

עלילת המשחק מתרחשת ממש אחרי סיום המשחק הראשון (כן, מומלץ מאוד לשחק בו לפני אבל לא חובה כי המשחק מסביר קצת את מה שהיה… ספוילר: זומבים נאצים חייזרים) והטירוף מתחיל ישר מהדקה הראשונה.

זה לא יהיה South Park בלי בדיחות שירותים, אפילו ב-Trophies!

מי שמכיר את ההומור של South Park ירגיש ישר בבית, הגרפיקה זהה לפרק בסידרה (אנימציה דומה להזזת גזירי נייר על מסך שטוח למרות שהכל רונדר בתלת מימד, גם בסדרה) ובכללי כל המשחק מרגיש כמו פרק אחד ארוך, וזה מעולה!

הדיאלוגים מצחיקים בטירוף ומוקלטים ע"י היוצרים של הסדרה, נראה שניתנה תשומת לב לכל פרט קטן וגם בהיבט הטכני יש שיפורים כאשר נראה שאין יותר את התקיעות המעצבנות שהיו לאורך כל המשחק הראשון ב-PS4, יתכן שזה הודות ל-PS4 Pro. הקסטומיזציה של הדמויות התפתחה משמעותית וניתן ליצור ממש דמות שדומה לנו וכזאת שאנחנו מתחברים אליה!

הקרבות מתנהלות באופן דומה ל- South Park: The Stick of Truth, שזה אומר קרבות מבוססות תורות, אבל הכניסו עומק לשדה הקרב מה שמאפשר למהלכים התקפיים והגנתיים שונים ומגוונים. המפה ברובה נשארה זהה ואפשר לשוטט בכל העיירה הקטנה מקולרדו, לבקר במקומות המוכרים, לפגוש את האנשים מהסדרה (הילדים והמבוגרים) ועוד.

בוחרים רמת קושי, כמה באלגן היה סביב זה..

מי שאוהב את הסדרה (גם את העונות האחרונות… כאשר בפרק האחרון ששודר עשו ממש "קמפיין" למשחק) ואהב את המשחק הקודם חייב לעצמו את המשחק הזה. מדובר במכתב אהבה מהיוצרים של הסדרה אלינו המעריצים והשחקנים.

אם אהבתם את הכתבה ואתם רוצים לקרוא עוד כתבות בנושא, עקבו אחרינו בדף הפייסבוק שלנו.

TekTok logo