גילוי נאות
Unbiased

לא התקבל קוד לסקירה מהמפיצה/מפתחת.

סקירה בדקה: The Last Of Us Remastered

לאף אחד אין זמן לקרוא סקירות ארוכות ומשעממות. אנחנו יודעים את זה ורוצים להקל עליכם (וגם לפעמים על עצמנו), את הסקירה הזאת תסיימו לפני שמחוג השניות יראה 60. צאו לדרך!

סיפור עשיר מאוד. הדמות אלי, בעוד שהיא צעירה, תתחבב על השחקן די מהר ואנחנו נרצה שג’ואל (הדמות המרכזית) יעזור לה במסעה. יש איזה אפוקליפסה של זומבים, כי למה לא.. והילדה היא המפתח כי… סיבות. אז עולם של זומבים משעמם אז יש כמובן גם אויבים בני אדם. תחשבו על זה כמו הסדרה “מתים מהלכים” רק עם פחות חפירות ויותר זומבים.

המשחקיות זורמת יחסית, אנחנו משחקים את מקגייבר של האפוקליפסה. יכולים ליצור בקבוק תבערה עם פלנאלית+דלק ורימון רסס עם כמה סיכות+קופסת שימורים.. ומסטיק, חייב מסטיק! אז הרבה מהמשחק אנחנו נחפש בעיקר חפצים כדי שנוכל לבנות דברים מגניבים וגם לשפר את הנשקים ואת עצמנו.

נופים מרשימים

האויבים במשחק הם.. וול זומבים, האמת לא בדיוק, הם משהו מפותח קצת יותר ואלים יותר, לרוב במפגש אחד על אחד יש סכנה שנמות לא משנה כמה מד החיים מראה, מה שיגרום לנו להיות על הקצה כמעט תמיד. משחק מגוון נשקים אך לרוב יריות ימשכו זומבים אחרים אז עדיף לעשות את זה בחשאי, להקשיב להם, לאתר אותם ולדקור אותם בצוואר עם סכין מאולתר! תמות זומבי פטריה או מה שלא תהיה, תמות! … אההמ.. סליחה.

למרות מגוון הנשקים המשחקיות לא מתרוממת יותר מידי אך אלמנט ההתגנבות חזק פה. בונוס לבעלי PS4 (על דגמיו) כי השלט עושה קולות, מאיר באורות ופשוט כיף וגם ב-DLC יש הפתעות חביבות. לסיכום אנחנו מתקרבים לסוף הדקה, המשחק הוא די זול כרגע, נראה מרשים ונחשב קלאסיקה, אז למה לא? אתם לא רוצים לדעת על מה כולם מדברים? גם אם לא תתחברו למשחקיות הסיפור צפוי למשוך אותכם פנימה. הסוף מאכזב לדעתי וכיוון שיש משחק המשך שכבר הוכרז אתם יכולים לנחש אותו לבד אבל זה לא יגרע מהחוויה.

TekTok logo