גילוי נאות
Unbiased

את גרסת ה-Legecy Edition של Call of Duty קניתי בכספי האישי ב”יום שישי השחור” של השנה שעברה, קניתי את הגרסה הזו נטו בשביל הגרסה המחודשת של Modern Warfare אבל הופתעתי לראות שגם Infinite Warfare הוא משחק טוב (לא מאוד, אבל טוב).

ניסיתי לחזור לשחק ב-Call of Duty: Infinite Warfare, התוצאה – תסכול

אי שם ב”יום שישי השחור” של השנה שעברה, קניתי את ה-Call of Duty: Legacy Edition. נהניתי מאוד משני המשחקים, שניהם סיפקו לי הנאה מרובה והרבה רגעים מצחיקים מתי ששיחקתי עם חברי. אבל, אחרי שההתלהבות הראשונית נגמרה, מהר מאוד מחקתי את שני המשחקים האלו וחזרתי למגרש הביתי שלי, הרי הוא המשחק  Tom Clancy’s Rainbow Six Siege . אז למה אני מספר לכם את זה? מהסיבה הפשוטה שרציתי לחזור לשחק בתקופת זמן הנוכחית, שמתי לב לכך שזו משימה בלתי אפשרית.

אז למה בעצם זו הייתה משימה בלתי אפשרית? למעשה, במשחק Call of Duty: Infinite Warfare אין בכלל התאמת סקיל (במשחק Modern Warfare Remastered המצב טיפה שונה), מה שאומר שבמשחק אחד אתה יכול ליפול על קבוצה שלמה של שחקנים מתחילים ומן הצד השני, היריבים שלך יהיו מנוסים ביותר. מה שכמובן, מותיר לקבוצה שלך סיכוי קלוש מאוד לניצחון.

עכשיו, כמובן שאנשים יגידו שבגלל העובדה שסדרת Call of Duty עובדת על מחזור שנתי ולכן אני לא ממש יכול להתלונן על כך שלא התחלתי יחד עם כולם, אבל מצד שני, אני חושב שאחרי שהשקעתי את מיטב כספי על משחק שאחרי הכל, הוא משחק מרובה משתתפים, הייתי מצפה שלפחות אני אוכל לשחק עם אנשים ברמה שלי ולא עם אנשים שיעשו לי 360 no scope עם רובי צלפים. נכון, זאת אשמתי ש”זנחתי” את המשחק ולא המשכתי לשחק אבל אם ניקח לדוגמה את המשחק Rainbow Six Siege (המשחק האהוב עליי בעשור האחרון), שם יש מערכת מאוד מחושבת ומאוד נכונה אשר מתאימה את היריבים שלך לרמת הסקיל הנוכחי שלך. מערכת זו יוצרת מצב שאתה מת בקרבות יריות שווים, ואין שום הרגשה של נחיתות אל מול היריבים שלך.

אז לסיום, למרות שניסיתי מאוד לחזור ולשחק ב-Call of Duty Infinite Warfare, נוכחתי לדעת שזה פשוט לא אפשרי. אבל, אם רכשתם את הגרסה המחודשת של Modern Warfare המצב יהיה שונה כי המשחק הרבה פחות מונע סקיל. אין אנשים קופצים באוויר ועושים Quick Scope עם צלפים, אין Drop Shots על ימין ועל שמאל, המשחק הרבה יותר רבוע וטקטי.

TekTok logo