מסתבר שכבר לפני שנה גוגל רכשה את WIMM, יצרן שעונים חכמים.

כבר תקופה ארוכה נראה שאנו על סף עידן חדש של המחשוב הלביש. הניצנים של אותו עידין מסתכמים בינתיים בפרויקט ה-Glass של גוגל ובמספר שעונים חכמים, כמו ה-Pebble(אלה המוצרים שמושכים הכי הרבה סיקור מהמדיה). מחשוב לביש בתוך שעון איננו דבר חדש ואני עדיין זוכר את שעוני ה-Casio בשנות ה 90 שהגיעו עם מחשבונים :)

לאחרונה יותר ויותר שחקנים נכנסים לקטגוריה של שעונים חכמים, כנראה עקב ההצלחה של ה-Pebble, שהיה פרויקט Indy שמומן כולו דרך kickstarter. ל-Sony יש כבר את ה-SmartWatch, ועכשיו גם Samsung מתכוונת להיכנס לזירה עם שעון חכם משלה.
כבר הרבה מאוד זמן קיימת צפיה(ושמועות) שחברות הטכנולוגיה המובילות, אפל וגוגל יכנסו למשחק גם כן.

מסתבר שכבר לפני שנה גוגל רכשה את WIMM, חברה שעסקה בפיתוח שעון חכם המבוסס אנדרואיד(פלטפורמה שלמה ליתר דיוק). חברה שהייתה בתהליכים מתקדמים של שחרור ערכת פיתוח למפתחים צד ג’. WIMM הודיעו במפתיעה שהם נכנסו, “למערכת יחסים” עם חברה אחרת שאת שמה הם לא יכולים וכתוצאה מכך מפסיקים לגמרי את תהליך הפיתוח. כתובת האינטרנט של החברה לא עובדת ואין יותר לחברה נוכחות במדיה החברתית.

עכשיו, לאחר שנה מסתבר שאותה חברה שאת שמה הם לא יכלו למסור, היא לא אחרת מאשר גוגל…השאלה מתי נראה את ה-Nexus Watch :) ומה יהיו ה-killer features של המוצר ביחס למצורים שכבר זמינים בשוק.

TekTok logo